Back to homepage

Cupa Romaniei 2019 - stiri de ultima ora

Cupa Romaniei la fotbal este un moment care tine un numar urias de persoane in fata televizoarelor, dar ce faci atunci cand din diverse motive pierzi cateva meciuri pentru ca jobul te tine ocupat pana tarziu sau un eveniment important te tine departe de micile ecrane?

Surprinde-ti prietenii atunci cand iesiti in oras cu toate detaliile pe care le stii despre fiecare meci in parte chiar daca nu ai fost prezent. Citind recenziile publicate de noi vei fi la curent cu toate detaliile despre cupa romaniei 2019 si vei intelege exact ce s-a intamplat chiar si in serile in care nu ai putut urmari live meciurile din cupa.

Echipa ta preferata joaca in Cupa Romaniei la Fotbal? Cu siguranta vrei sa stii inclusiv parerile criticilor si specialistilor in sport despre prestatia ei. De asemenea, suntem convinsi ca vrei sa citesti despre modificarile pe care le va suporta echipa intr-un viitor mai mult sau mai putin apropiat.

Ramai la curent cu lumea sportului, afla toate informatiile actualizate si citeste recenziile pentru cupa Romaniei 2019 si vei avea cu siguranta un subiect vast de discutat cu prietenii la bere. Iti prezentam informatiile corect si obiectiv, fara click bate si stiri false.
Dinamo a eliminat-o pe FCSB din Cupa României

FC Dinamo s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei României la fotbal după ce a învins-o pe FCSB cu scorul de 1-0 (0-0), miercuri seara, pe Stadionul Dinamo din Bucureşti, într-un meci din optimile de finală. Dinamo a câştigat

Read Full Article
Dinamo, de neoprit. A eliminat Viitorul din Cupă

Dinamo Bucureşti s-a calificat în optimile de finală ale Cupei României la fotbal, sâmbătă seara, după ce a învins-o pe FC Viitorul Constanţa cu scorul de 3-0 (2-0), pe teren propriu, într-o partidă din şaisprezecimile de finală. Dinamo s-a impus

FCSB a cucerit Cupa României

FCSB a cucerit Cupa României la fotbal, după ce a învins-o în finală pe Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, cu scorul de 1-0 (0-0), miercuri seara, pe Stadionul ”Ilie Oană” din Ploieşti. Unicul gol al partidei a fost reuşit de Dennis

FCSB a zdrobit-o pe Dinamo în Cupa României

Echipa de fotbal FCSB a învins cu scorul de 3-0 (1-0) formaţia Dinamo într-o partidă disputată, joi seara, pe Stadionul Dinamo din Capitală, în prima manşă a Cupei României. Chiar dacă a început partida fără doi dintre jucătorii de bază,

FRF a luat decizii in privinta Cupei Romaniei

Va vorbim in cele ce urmeaza despre planurile FRF si LPF pentru acest final de sezon si cum intentioneaza sa rezolve cele mai importante dileme dinaceasta perioada. Pe langa ce se intampla cu Liga 1 si Liga 2, barajul pentru

In cazul in care nu se va mai juca Cupa, Dinamo ar trebui sa castige. Cine spune asta?

Noul antrenor Dinamo, Mihalcea, a declarat de ce ar trebui sa primeasca echipa sa trofeul, asta in cazul in care meciurile din semifinale si finale nu se vor mai disputa. Omul care l-a inlocuit pe Dusan Uhrin pe banca echipei

Voluntari – Craiova: Elvir Koljic i-a ruinat seara lui Victor Piturca

Elvir Koljic, atacantul de origine bosniaca in varsta de 24 de ani a parasit partida accidentat in minutul 72 al meciului dintre Voluntari-Craiova (1-4) dupa ce fusese introdus pe teren de doar 23 de minute. Seara lui Victor Piturca a

Elvir Koljic i-a stricat seara lui Victor Piturca. O accidenatre copilareasca care l-ar putea faca sa rateze derby-ul cu Dinamo

Elvir Koljic, atacantul bosniac, in varsta de 24 de ani, a parasit terenul accidentat in urma partidei FC Voluntari – CS Universitatea Craiova (1-4) dupa ce intrase pe teren in urma cu doar 23 de minute. In ultimul sfert de

FCSB, victorie în Cupa României

FCSB s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei României la fotbal, marţi seara, după ce a învins formaţia de ligă secundă Universitatea Cluj cu scorul de 1-0 (1-0), pe Cluj Arena. Singurul gol al partidei a fost înscris de

Cupa Romaniei- Programul optimilor de finala

Faza optimilor de finala din cadrul Cupei Romaniei se va disputa incepand cu saptamana viitoare, in perioada 29-31 octombrie. Meciurile se vor disputa intr-o singura mansa eliminatorie, pe terenul echipei care este mai slab clasata in sezonul anterior sau al